نکات مهم برای داشتن ظاهری زیبا و مردانه

2 هفته پیش
داشتن ظاهری زیبا و مردانه

با رعایت چند نکته اصلی و مهم می توانید یک مرد ایده آل با ظاهری مردانه و زیبا باشید. داشتن ظاهری زیبا مهم است.
ما از ترکیب لباس های آبی، سیاه و سفید آقایان لذت می بریم. اگر می خواهید ظاهری مناسب و رسمی برای ملاقات های کاری خود داشته باشید، این ۳ رنگ ساده را انتخاب کنید.

داشتن ظاهری زیبا / می خواهید ظاهر خود را جذاب تر کنید؟ چند لایه لباس روی هم بپوشد. ساده است! یک پیراهن با دکمه های باز روی تیشرتی ساده به همراه شلوار جین به تن کنید.

شما می توانید رنگ ها را با هم ترکیب کنید. یک شلوار سبز، بلوز راه راه آبی و کتی طوسی برای محل کار، لباسی کلاسیک و مناسب برای شما است.

داشتن ظاهری زیبا و مردانه

داشتن ظاهری زیبا و مردانه

آقایان می توانند شلوار جین را به همراه جلیقه، پیراهن و کت به تن کنند. برای جذابیت بیشتر از طرح های مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال کتی شطرنجی به تن کنید.

داشتن ظاهری زیبا / شما می توانید لباس هایی به رنگ ساده انتخاب و به تن کنید. بهتر است یکی از آنها رنگ خنثی و روشن، و دیگری پر رنگ و درخشان باشد.

اگر از پوشیدن لباس هایی با رنگ روشن و جیغ لذت نمی برید، رنگ های آکروماتیک (رنگ های بی رنگ مثل سفید و سیاه و خاکستری) را امتحان کنید.

داشتن ظاهری زیبا و مردانه

داشتن ظاهری زیبا و مردانه

پیراهن و کفش ها باید با هم ست شوند. ست بودن به معنای هم‌رنگ بودن نیست؛ منظور هماهنگ بودن نوع استایل شماست واین بستگی به رسمی و غیررسمی بودن ظاهر شما دارد. خیلی بد است که کفش‌های آکسفورد یا رسمی مردانه را با تی‌شرت بپوشید. یا کفش‌های اسپرت پوشیده باشید در حالی‌که پیراهن و شلوار کلاسیک برتن دارید. البته مبحث ست‌کردن درست و اصولی فقط شامل هماهنگ بودن پیراهن و کفش‌ها نیست، بلکه بحث بسیار مفصلی است که باید در پرونده‌ای جدا بررسی شود.

داشتن ظاهری زیبا / این عادت بسیار بدی است که متاسفانه بیشتر آقایان دچارش هستند. جدا از تمام نکاتی که کیف پول وزن جیب پشتی را زیاد می کند و ظاهر جیب را بعد از مدتی از ریخت می‌اندازد، در هنگام نشستن کیف پول و احتمالا کارت‌های اعتباری‌تان خم می‌شوند و ظاهر آن ها هم خراب خواهد شد. با این حال مهم‌ترین آسیب را به ستون فقرات‌تان می‌زنید. تحقیقات نشان داده است در هنگام نشستن چنان‌چه کیف پول در جیب پشتی شلوار باشد به خاطر حجم کیف پول، باسن و لگن کمی کج می‌شوند و در نتیجه به ستون فقرات فشار می‌آید. این موضوع به‌تدریج می‌تواند عامل کمر درد شود. پس این تهدید را جدی بگیرید و کیف پولتان را در جیب پشت نگذارید. اگر این سوال برای‌تان پیش آمده که: پس چه کار کنیم؟ کیف‌های دستی و یا جیب کت می‌توانند جایگزین‌های مناسبی برای قرار دادن کیف پول باشند.

داشتن ظاهری زیبا / رنگ های تیره بسیار رسمی به نظر می رسند بنابر این برای اینکه بتوانید به سبکی اینچنین دست پیدا کنید بهتر است لباس هایی با رنگ روشن را انتخاب کنید. به عنوان مثال می توانید از یک ژاکت خلبانی زیتونی به همراه تی شرتی سفید پوشیده و شلوار جین ساده ای را با آن هماهنگ کنید و برای تکمیل استایل خود از کفش های ورزشی به رنگ سفید کمک بگیرید. این استایل نیز یک تیپ غیر رسمی می باشد ولی در نوع خود بسیار زیبا و جذاب بوده و باعث می شود جذابیت بالایی در محیط کاری خود داشته باشید.

داشتن ظاهری زیبا و مردانه

داشتن ظاهری زیبا و مردانه

در بیشترین موارد و در اغلب محیط های کاری پیشنهاد می شود از شلوارهای جین متنوع استفاده شود چرا که شلوارهای جین بهترین گزینه برای این محل ها به شمار میروند. علاوه بر شلوارهای جین می توانید از شلوارهای پارچه ای که هم شیک و به روز هستند و هم مناسب محل کار استفاده کنید. برای داشتن یک استایل غیر رسمی و اداری می توانیداز شلوارهای پارچه ای که از جنس فلانل یا لینن هستند استفاده کرده و ظاهری شیک و به روز داشته باشید.

داشتن ظاهری زیبا / در مورد کفشی که برای استایل غیر رسمی و اداری خود انتخاب می کنید سعی کنید با دقت این کار را انجام دهید و در مورد رنگ این کفش ها رنگ مشکی را انتخاب کنید. البته می توانید از کفش های عسلی و قهوه ای نیز برای این تیپ استفاده کنید.
در موردمدل کفش مورد نظرتان بهتر است آنهایی را انتخاب کنید که دارای پنجه ای گرد و یا بادامی شکل هستند. این کفش ها حالت غیر رسمی تری نسبت به کفش هایی هستند که دارای پنجه های تیز می باشند. در مورد جنس کفش هم می توانید کفش های چرم جیر که مات هستند را انتخاب کنید. این جنس کفش هم نسبت به کفش های چرم صاف و براق غیر رسمی تر و اداری تر هستند و بهترین گزینه در مورد کفش های غیر رسمی به شمار می روند و می توانید با خیال راحت انها را بپوشید.

 

منبع:بهترینه

از مطالب دیگر ما دیدن فرمایید

نکات مهم برای داشتن ظاهری زیبا و مردانه
لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :

بدون دیدگاه