معرفی بازی های رایانه ای ایرانی

4 ماه پیش
معرفی بازی مزرعه بهاری

معرفی بازی مزرعه بهاری

معرفی بازی مزرعه بهاری

معرفی یازی : دراین بازی، شما سفری به دره همیشه سبز خواهید داشت. در طی مراحل بازی، بازیکن به کاشت محصولات، انواع میوه ها و سبزیجات تازه می پردازد و پس از برداشت محصول کم کم به ساخت ساختمان های جدید خواهد پرداخت تا کار خود را توسعه داده و ارزش محصولات تولیدی خود را بالا برد. بازی مناسب برای افراد بالای هفت سال است.

معرفی بازی فیشیمو

معرفی بازی فیشیمو

معرفی بازی فیشیمو

در بازی فیشیمو، برای صید ماهی به قلب دریاها سفر کنید. سفر در دریا و حرکت روی امواج آرام آن، حس خیلی خوبی دارد به خصوص اگر آن را با انجام یک بازی سرگرم کننده تجربه کنیم. در بازی فیشیمو باید برای صید ماهی در دریاهای دور آماده شوید و نتیجه تلاش خود را به تاجران بفروشید. سازندگان این بازی اندرویدی، نهایت دقت و ظرافت لازم را برای تجربه ماهیگیری در قلب دریاها به کار بسته‌اند و حاصل آن هر پلیری را در اولین نگاه مجذوب خود می‌کند. بازی مناسب برای افراد بالای هفت سال است.

معرفی بازی خروس جنگی

معرفی بازی خروس جنگی

معرفی بازی خروس جنگی

یکی از بازی‌هایی که در چند سال اخیر سرو صدای زیادی به پا کرد و نام آن زیاد شنیده شد بازی «خروس جنگی» بود. بعد از موفقیت نسخه اول این بازی سازندگان آن به فکر ساخت نسخه دوم آن افتادند. در نهایت نیز نسخه دوم بازی خروس جنگی با عنوان «تاج و تخت» به بازار عرضه شد. این بازی در هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه ای(اسفند ۹۶) هم در بخش جوایز اصلی موفق به دریافت غزال زرین بهترین بازی در ژانر اکشن شد. آن‌طور که طراحان این بازی می‌گویند مبارزات خروس‌جنگی جدید کاملاً بر مبنای مهارت بازیکنان طراحی شده و تمام قواعد خروس‌جنگی اصلی دستخوش تغییر شده است. برای نمونه مبارزات آنلاین کاملاً تعاملی با سلاح‌ها و فنون متفاوت تغییر یافته یا کاربران به صدها سلاح و زره مختلف با قابلیت ارتقا دسترسی دارند. بازی مناسب برای افراد هفت سال به بالا است.

مغرفی بازی بال های تاریک

مغرفی بازی بال های تاریک

معرفی بازی بال های تاریک

بازی که توانست در هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای در بخش اصلی غزال زرین بهترین بازی در ژانر ماجرایی را به دست بیاورد. براساس تحلیل‌های موجود این بازی هم مانند نسخه اول خود تمام ویژگی‌های خوب از جمله گرافیک بالا، گیم پلی قابل توجه، موسیقی خوب و… را دارد و در کنار آن چند ویژگی مثبت نیز به آن اضافه شده است. در این بازی ماجراجویی شما با داستان‌های غافلگیر‌کننده و هیجانی روبه رو هستید. در قسمت اول این بازی با دو کاراکتر اصلی روبه رو بودید یعنی سام و آرمان. در این قسمت از دید سام و آرمان داستان را دنبال می‌کردید، در نقش سام باید می‌گریختید و هنگامی که دوربین روی آرمان می‌آمد به ادامه بررسی پرونده می‌پرداختید. در بال‌های تاریک ۲ دیگر کنترل آرمان را ندارید و باید ماجراجویی سام برای فرار از تیمارستان را ادامه دهید. بنابراین اگر قسمت اول را بازی نکرده اید حتماً آن را دانلود و امتحان کنید. بازی مناسب برای افراد دوازده سال به بالا است.

معرفی یازی فرار کله ها(پاپالند)

معرفی یازی فرار کله ها(پاپالند)

معرفی بازی فرار کله ها(پاپالند)

پاپالند جزو بازی‌های رکوردزنی محسوب می‌شود و مکانیزم‌های گیم‌پلی آن شاید چندان جدید نباشند، اما به خوبی توانسته‌اند در کنار هم منجر به ساخت یک بازی لذت‌بخش شوند. شما در بازی کنترل یک شخصیت بامزه و پرنده را در اختیار دارید که می‌توانید او را به سمت چپ یا راست صفحه‌ی محدود بازی پرواز دهید؛ مکانیزمی مشابه با بازی معروف Flappy Bird که البته کمی راحت‌تر از آن پیاده‌سازی شده است. همانند همه بازی‌های رکوردزنی، پاپالند هم روند پایان‌ناپذیری دارد که از سطح‌های گوناگونی تشکیل می‌شود و هر سطح نیز به دو قسمت تقسیم می‌شود. در قسمت اول باید سعی کنید کاراکتر خود را روی کله‌هایی که در صفحه بازی ظاهر می‌شوند، به مدت چند ثانیه نگه‌دارید تا بترکند و امتیازشان نصیب شما شود. البته این کار به این راحتی هم نیست، چرا که سربازهای سمج بازی مدام از پایین به سمت شما شلیک می‌کنند و در صورتی که بیشتر از سه گلوله به شما برخورد کند، باید دوباره از اول کار را شروع کنید. در قسمت دوم هر سطح از بازی، شما باید در مدت زمانی که مشخص می‌شود، به گلوله‌های سربازان جاخالی دهید و تا پایان زمان جان سالم به در ببرید تا وارد مرحله بعدی شوید و به همین ترتیب با تکرار این چرخه، رکورد خود را ارتقا دهید. بازی مناسب برای افراد بالای هفت سال است.

معرفی بازی امیرو ماهی بگیر

معرفی بازی امیرو ماهی بگیر

معرفی بازی امیرو ماهی بگیر

در بازی “امیرو” با غواصی کردن در سواحل صخره‌ای جنوب ایران و غارهای عمیق خلیج فارس، با جانوران گوناگون مواجه شو و تا می تونی ماهی شکار کن. در این بازی بسیار جالب کودکان شما می توانند با دنیای زیر آب آشنا شوند و با موجودات جدید که در اعماق اقیانوس زندگی می کنند آشنا شوند و حتی با استفاده از خلاقیت خود انها را شکار کنند و در بازار بفروش برسانند.
شما در این بازی از اساحه های مختلفی برای شکار می توانید استفاده کنید. از جمله این اسلحه ها می توان به نیزه چاقو و یا حتی از لیزر استفاده کنید. اما نکته بسیار جالب این بازی منطبق بودن بازی با فرهنگ بومی ما ایرانی هاست به گونه ای که تمامی مراحل بازی در سواحل جنوب ایران اتفاق می افتد و حس ایرانی بودن و خلیج فارس ایرانی بر بازی حاکم است. در این بازی شما علاوه بر صید ماهی می توانید گنج و اشیا قیمتی که در کف اقثیانوس وجود دارد را بیابید. بازی مناسب برای افراد بالای هفت سال است.

معرفی بازی کلوپ کاراگاهان

معرفی بازی کلوپ کاراگاهان

معرفی بازی کلوپ کاراگاهان

بازی های سبک ماجراجویی از جمله بازی های محبوب در نزد ما ایرانی ها می باشد چرا که حل کردن معما و رسیدن به جواب بسیاری از پاسخ ها لذت مثال زدنی را برای ما به همراه دارد اگر شما نیز از ذهن کنجکاوی برخوردار هستید این بازی را از دست ندهید و ما را در نقد و بررسی این بازی جذاب همراهی کنید.
در این بازی جذاب شما در نقش یک کارآگاه ذبده وارد عمل می شوید و با امکاناتی که بازی در اختیار شما می گذارد باید به پرونده های جنایی رسیدگی کرده و مجرمین را دستگیر کنید. این بازی رده بندی سنی ندارد.

 

منبع : بهترینه

از مطالب دیگر ما دیدن فرمایید

معرفی بازی های رایانه ای ایرانی
5 (100%) 3 votes
0
برچسب ها :

بدون دیدگاه